Medlemmer

Casper
Præsident

Medlem siden Maj 2012


 

Emilie
Vicepræsident

Medlem siden Januar 2014


 

Maja
Vicepræsident

Medlem siden Oktober 2009

Udveksling: USA juli 2009

 

Sofie
Kasserer

Medlem siden Januar 2013

Udveksling: Holland 2010

 

Sofie
Webmaster

Medlem siden Oktober 2017

Udveksling: England -sommer 2017

 

Jeanette
Sekretær

Medlem siden Januar


 

Louise
Sekretær

Medlem siden Maj 2011

Udveksling: Schweiz 2009

 

Malene Rodtborg
Pastpræsident

Medlem siden Oktober 2014


 

Alexander
Medlem

Medlem siden December 2003

Udveksling: Kroatien 2003

 

Andreas
Medlem

Medlem siden Januar 2014


 

Astrid
Medlem

Medlem siden Maj 2012


 

Christina
Medlem

Medlem siden Oktober 2014

Udveksling: Tyrkiet 2011

 

Daniel
Medlem

Medlem siden Oktober 2017


 

Dinah Lin
Medlem

Medlem siden December 2017


 

Isabella
Medlem

Medlem siden Januar


 

Josefine Frits
Medlem

Medlem siden Marts 2013


 

Josephine
Medlem

Medlem siden August 2018


 

Mads
Medlem

Medlem siden September 2013

Udveksling: Italien

 

Majka
Medlem

Medlem siden Januar 2013

Udveksling: Japan i 2012

 

Maria
Medlem

Medlem siden Oktober 2017


 

Mette
Medlem

Medlem siden Oktober 2010

Udveksling: Japan 2010

 

Morten
Medlem

Medlem siden August 2012


 

Xenia
Medlem

Medlem siden Oktober 2012

Udveksling: Rumænien 2007

 

Laus
Medlem

Medlem siden Januar


 

Line
Medlem

Medlem siden Januar


 

Lotte
Medlem

Medlem siden Januar